Nowoczesny sprzęt muzyczny dla Dj’ów

CDJ 2000 - zdjęcie producentaZ roku na rok, z miesiąca na miesiąc technika idzie do przodu, a producenci sprzętu elektronicznego co rusz zaskakują nas nowymi rozwiązaniami, nowymi pomysłami, nowymi sposobami, w jakie możemy wykorzystywać ich produkty. Jednym z ciekawszych przemian technicznych zachodzących obecnie jest tworzenie przez producentów sprzętu muzycznego narzędzi, które poszerzają, rozwijają i w znacznym stopniu wzbogacają możliwości popularnych akcesoriów mobilnych – iPodów, iPadów, iPhone’ów czy też urządzeń opartych o system Android.

Jednym z przykładów takiego niezwykle kreatywnego podejścia do nowych technologii, oraz sposobem na dotarcie do użytkowników produktów Apple czy Samsunga jest urządzenie stworzone przez firmę Pioneer – CDJ 2000.

Cóż to takiego? Otóż jest to niezwykle zaawansowany technicznie kontroler, który bez problemów wchodzi we współpracę ze wszelkimi urządzeniami mobilnymi nowej generacji. Wystarczy jedynie zainstalować na swoim smartfonie odpowiednią aplikację, by móc bez przeszkód mixować, edytować czy też ciąć utwory ze swojego telefonu. Co ciekawe, Pioneer CDJ 2000 pozwala na synchronizowanie dźwięku dochodzącego z 4 źródeł, jest to więc również opcja na wykorzystnie podczas koncertów lub nawet podczas produkcji muzycznej. Możemy bowiem w łatwy i szybki sposób tworzyć sety nagrań pochodzących z różnych źródeł, a nasz kontroler znacząco ułatwi nam synchronizację ścieżek, dopasowanie beatu czy tworzenie płynnych przejść. Pioneer CDJ 2000 jest to więc świetna opcja dla osób lubiących tworzyć własne sety, mush-upy, remixy i własne edycje utworów innych wykonawców.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sprzęt muzyczny i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.