Słuchawki dla Dj’a – AKG K 77

słuchawki AKG K 77 - zdjęcieSłuchawki dla DJ-ów możemy podzielić według różnych klasyfikacji. Jedną z takich klasyfikacji jest podział na słuchawki douszne oraz nauszne. Nauszne słuchawki są w stanie zapewnić znacznie lepszą jakość dźwięku, co w przypadku pracy DJ-ów jest bardzo ważne. Słuchawki zamknięte AKG K 77 to produkt, który zapewnia odpowiednią jakość w atrakcyjnej cenie.

Atutem słuchawek firmy AKG jest przede wszystkim wygoda w noszeniu, niezbyt duża waga, brak odczuwania efektu gniecenia uszu, co jest szczególnie ważne przy długim okresie użytkowania słuchawek.

Co zapewniają słuchawki AKG K 77?

Popularnie nazywane siedemdziesięciu siódemkami słuchawki AKG zapewniają spory komfort dzięki paskowi górnemu, który dopasowuje się do kształtu głowy w sposób automatyczny. Słuchawki AKG K 77 posiadają wykończenia ze skóropodobnego materiału użytemu w nausznicach. Jakość dźwięku jest optymalna. Słuchawki to zarówno klarowne wysokie tony, jak też solidne basy. Oprócz wygody AKG K 77 zapewniają również dobrą jakość dźwięku HI-FI, co na pewno docenią DJ’e.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sprzęt dla DJ i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.