Czas na hip hop

Prawdopodobnie każdy, kto jest fanem muzyki hip hop przyzna, że hip hop to tak na prawdę coś więcej niż muzyka. Jest to swego rodzaju styl życia, który objawia się konkretnym podejściem do życia, czy też ubieraniem pewnych charakterystycznych ciuchów.

Marki raperów

Coraz częściej, własne marki ciuchów tworzą raperzy. Okazuje się, że bardzo im się to opłaca. Co ciekawe, jeszcze nie tak dawno hip hop uważany był za bardzo niszową muzykę, której słucha generalnie mało osób. Dzisiaj, wielu raperów, takich jak jeden ze zdecydowanie popularniejszych, raper Bisz, może pochwalić się dużą ilością sprzedanych płyt, i mnóstwem oddanych fanów. Duet Bisz/Radex ostatnimi czasy jest jednym z najpopularniejszych duetów w Polsce i to nie tylko wśród hiphopowców, lecz wśród muzyków w ogóle.

Ciuchy dla każdego

Oczywiście, ciuchy, które określić można jako hiphopowe równie dobrze mogą spodobać się komuś, kto nie jest ulubieńcem rytmów hiphopowych. Nie trzeba rzecz jasna być fanem tego typu muzyki, aby kupować ciuchy marki rapera Bisza, czy jakiś innych wykonawców muzyki hip hop. Ciuchy tego typu kuszą wielu hiphopowych laików choćby z tego względu, ze najzwyczajniej w świecie są to ubrania, które uważane są za wygodne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Muzyka i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.