Odzież Quequality

Moda niejedno ma imię i zmienia się w zależności od różnych czynników, mających wpływ na rozwój świadomości całych grup osób, identyfikujących się z konkretną sytuacją. Dotyczy to w większości młodzieży, a raczej ich fascynacji zespołami muzycznymi, głównie rapem i hip-hopem.

Odzież marki Quequality

Odzież streetwear-owa inspirowana jest głównie zmiennymi trendami w muzyce młodzieżowej, a nowo powstałe marki są sygnowane twórcami bądź wykonawcami utworów. Jedną z tych marek jest powstała w 2014 roku marka Quequality, oferująca swoim klientom nie tylko odzież, ale również albumy płytowe, gdyż Quequaqlity to przede wszystkim wytwórnia płytowa założona przez rapera Quebonafide.

Oprócz odzieży i płyt w oficjalnym sklepie Queshop można znaleźć również płyty winylowe, wykonawców związanych z marką, a także książki, płyty CD oraz odzież innych marek. Znajdziemy tu koszulki z grafiką identyczną z okładką albumu, dołączonego do T-shirtu, w różnej rozmiarówce, bluzy z wyhaftowanym logo firmy Quequality, bluzy innych marek w szerokiej gamie kolorów, rozmiarów oraz rodzajów, spodni dresowych i typu bojówki, kurtek zimowych i przejściowych z nadrukami, naszytymi elementami odblaskowymi oraz zaopatrzonych w kaptury,
oraz lekkie wiatrówki z haftowanym logo. Na szczególną uwagę zasługują czapki z daszkiem oraz torby, saszetki-nerki, a także niewielkie torby listonoszki.

Do jednej z ciekawszych propozycji marki Quequality na stronie sklepu Preorder można zaliczyć karty do gry – jest to limitowana edycja dwudziestu czterech kart z grafiką przedstawiającą postaci znanych raperów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.